Çatı Tamiri

   Çatılar için ele alınacak olan tamir kapsamlı ve detaylı bir çalışmadır. Mutlaka konusunda tecrübe sahibi ustalar süreci ele almalıdır. Ayrıca unutulmamalıdır ki çatılar her yıl düzenli olarak elden geçmelidir. Çok eskimiş ya da ihmal edilmiş çatının farklı bölümleri için yenileme çalışmaları yapılması ayrıca önemlidir. Sonuçta çatılar binanın temeli kadar önemli olduğundan dolayı, çatı tamiri hizmetini bu bilinç altında ele alıyor kaliteli destek sağlıyoruz.

   Çatılar yapıların en üst elemanlarıdır. Binayı yağış ve başka atmosfer etkilerinden (sıcak, soğuk, rüzgar) korur. Çatılar taşıyıcı kısım ve çatı kaplaması olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. Çatı tamiri işlemlerinde taşıyıcı sistem ve kaplama kısımları ayrı ayrı dşayetlendirilmeli eskimiş yıpranmış elemanlar yenisi ile değiştirilmelidir. Taşıyıcı kısım, malzemeye (ahşap, çelik, betonarme) çatı eğimi, kaplama malzemelerinin cinsine, ağırlığına ve yüke bağlıdır.

   Mutlaka İncelemelisiniz! Velux çatı penceresi modelleri https://www.yildirimcatipencereleri.com

   Çatılardan ısı geçişi toplam kayıp ortamında %25’ i bulmaktadır. Bu miktar ısıtma ve soğutma giderlerini lüzumsuz çoğalttığı gibi hem biyolojik konforu olumsuz etkilemekte, hem de ısıtma ve soğutmada dolaylı ve dolaysız olarak atmosfer, fosil yakıt atıkları ile kirletilmektedir. Binalar amacıyla son derece mühim olan çatıların bakım ve tamiri amacıyla gereken hassasiyet gösterildiği takdirde, çatı sistemlerinden maksimum verim alınabilmektedir.

   Çatılarınızda meydana gelen her türlü sorununuz için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Yıllarını bu sektöre adamış olan ustalarımız kapsamında, çatıların ne kadar önemli olduğunun bilincinde profesyonel destek sağlıyoruz. Yıllarca çalışıp birikimlerinizle gerçekleştirdiğiniz çatı sistemleriniz için, aynı kalitede çatı tamiri desteği sunmaktayız. Meydana gelebilecek olası sızıntılar, sıcak veya soğuk kaybı gibi yalıtım sorunları noktasında, problemi tespit ederek buna göre çözüm yöntemleri ele alıyoruz.

   Genelde evlerde meydana gelen en büyük sorunlar çatılarda oluşur. Nitekim sağlam bir çatı yüksek yaşam standardı ile konforlu bir hayat anlamına gelir. Farklı malzeme ve stillerde inşa edilen çatılar için, sorunlu olan bölge adına çatı tamiri hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız. Odaklı çalışmalar neticesinde sorunu kısa sürede tespit ediyor; kaliteli malzemeler ile planlama doğrultusunda soruna müdahale ediyoruz.

   Çatı Yalıtımı
   Çatı Tadilatı
   Whatsapp
   Adem Yıldırım
   Adem Yıldırım
   Merhaba.
   Size nasıl yardımcı olabiliriz?