Hakkımızda

   Anasayfa » Hakkımızda

   Çatı penceresi hem modern mimaride hem de yenileme çalışmalarında önemli rol oynar. Ayrıca eski kullanılmayan çatı aralarının kullanılabilir alanlara dönüştürülmesine yararlar. Çatı pencereleri tavan arasına ışık girmesi, odanın havalandırması sağlama gibi geleneksel işlevlerinin yanı sıra, dışarının manzarasını görebilme ve tavan arasını geniş gösterme gibi özellikler de sunar. Çatılarınızı keyifli bir alan haline getirin.

   Çatı Penceresi Hakkında
   Çatı penceresi sayesinde gün ışığından ve manzaradan daha fazla yararlanın. Çatılarınızı ve çatı katlarınıza şık bir görüntü kazanmak için hemen firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

   Çatı pencereleri gökyüzünü rahat bir şekilde görmenize yardımcı olur. Çatı katlarında tavanlar artık aydınlatma sistemleri olarak kullanılmaktadır. Çatı kuşluklarına artık gerek kalmadan iç ve dış görünümde modern bir yapıya sahiptir.

   Uzun yıllardan beri geçmişten günümüze kadar pencere,yalıtım,çatı,su yalıtımı ve çevre düzenlemesi alanlarında profesyonel hizmet veren firmamız, sağladığı yenilikçi çözümlerle sektöre farklı bir bakış getirmiştir. Güçlü alt yapısı ile müşterilerine güven veren yıldırım çatının günümüz teknolojisi ve yılların tecrübesi ile Çatı Pencereleri konusunda lider firmalar arasına girmiştir.

   Yıldırım Çatı Pencereleri
   Yıldırım çatı pencereleri kurumsallaşma sürecinde, yenilikçi yapısı ile sektöre farkı bir soluk getirmektedir. Projelerin yapım alanında yeni teknoloji kullanımı ve çevreci çözümlerini kendine pirensip edinmiş, sektördeki geleneksel iş yapış biçimlerine karşın daha profesyonel hizmet sağlamaktadır. Bu sayede müşterilerin beklentilerini de üst düzeyde karşılamaktadır.

   Tüm hizmetlerimizin ve ürünlerimizin seçiminde müşterilerimize en uygun seçimi sunmak ve yapılan işin sorunsuz ilerlemesi amacıyla uzman kadromuzla bir danışmanlık hizmeti de vermekteyiz. Bu sayede hizmetlerimizin en başarılı şekilde uygulanmasını sağlamaktayız. Bunun haricinde ürünlerimizin tüm özellikleri sunmuş olduğumuz ürün kataloglarımızı müşterilerimizle paylaşarak, işlem sonrasında tüm donanımların kullanımı, arıza anında neler yapılabileceği bilgisi verilmektedir.

   Hizmetlerimizin ve ürünlerimizin tümü üretici firmalar tarafından garanti altındadır. Yıldırım çatı pencereleri size bu konuda sorunsuz bir hizmet vermektedir.

   Whatsapp
   Adem Yıldırım
   Adem Yıldırım
   Merhaba.
   Size nasıl yardımcı olabiliriz?